Loading color scheme

Masaż Gua sha

Masaż chiński Gua Sha

candle massageZnana i rozwijana od tysięcy lat medycyna chińska dotyczy także masażu. Gua Sha to masaż, który wykonuję za pomocą specjalnego, delikatnego kamienia. Twoja skóra jest wówczas odpowiednio nawilżona, by intensywne ruchy moich dłoni pozwoliły uzyskać jak najlepszy efekt. Jego moc to również odmładzanie. Twoje ciało podczas masażu terapeutycznego Gua Sha zaczyna produkować nowe komórki, dzięki czemu ujędrnia się Twoja skóra.

Mądrość sprzed wieków

Podczas masażu Gua Sha trzymam w dłoni specjalny płaski kamień. Masuję nim Twoje ciało, dzięki czemu poprawiam krążenie krwi, a tym samym pobudzam witalność i energię. Masaż jest intensywny, mocny, daje dzięki temu fantastyczne efekty. Z Twojego organizmu wydalane są toksyny, co zbawiennie wpłynie na Twoje ciało i umysł. Skóra stanie się gładsza. W Chinach ta technika jest z powodzeniem wykorzystywana już od setek lat. Stoi za tym mądrość i doświadczenie wielu pokoleń ludzi.

Piękno pochodzące z dotyku

  • Masaż antycellulitowy

Jeśli chcesz, żeby efekty były widoczne już po jednym zabiegu, ten masaż jest dla Ciebie. Twoje odbicie w lustrze będzie Cię bardziej cieszyło, bo efekty masażu są spektakularne. Znika cellulit, a Twoje ciało radzi sobie z nadmiarem wody w organizmie.

Zapraszam Cię jednak na kilka zabiegów. Płaski kamień podczas Gua Sha razem ze zdrowym odżywianiem i odpowiednim nawodnieniem potrafią czynić cuda. Wspaniałe efekty zostaną z Tobą na długo.

  • Masaż twarzy i dekoltu

Podczas tego masażu wykorzystam najdelikatniejszą krawędź płaskiego kamienia. Użyję także specjalnego wałka i rollera. Dzięki temu wygładzę Twoją skórę, zlikwiduję napięcia. Twoja twarz stanie się promienna, a jeśli masz blizny po trądziku – będą one mniej widoczne. Wykorzystam moc naturalnych olejków z witaminą E zrobionych z awokado, czy orzechów makadamia. Docenisz także dobroczynne działanie kolagenu – wsmaruję go w skórę Twojej twarzy, dzięki czemu zobaczysz w lustrze zdrową, czystą i gładką skórę. Zapomnij o skalpelu i strzykawce. Pozwól mi obudzić i wyeksponować naturalne piękno Twojej twarzy.