Loading color scheme

Masaż Marma

Zabieg Marma

Zmęczenie, stres, napięcie… Towarzyszy Ci często, dotyczy zarówno Twojego ciała, jak i umysłu. Marma to masaż, którego zadaniem jest przywrócenie równowagi całego organizmu. Odpocznij i zrelaksuj się, a na koniec poczuj tak wielką falę energii, jak nigdy wcześniej.

Przywracanie zdrowia

Podczas masażu Marma zadbam o to, by zrelaksowało się zarówno Twoje ciało, jak i umysł. To nasza wspólna medytacja – ruchy moich dłoni są spokojne i bardzo precyzyjne. Na skrzyżowaniu poszczególnych układów Twojego ciała: krwionośnego, limfatycznego i nerwowego, znajdują się specjalne punkty – punkty Marma. To właśnie tam poczujesz mój subtelny dotyk. W trakcie zabiegu jestem mocno skoncentrowany, ponieważ tylko tak mogę wydobyć z Twojego ciała harmonię.

Już w trakcie masażu poczujesz się dużo lepiej. Zadbam o to, by odblokować harmonijną pracę narządów wewnętrznych i przywrócić w organizmie stan naturalnej równowagi. Zapomnisz o zmęczeniu, zregenerujesz umysł, odżywisz komórki. Prana, czyli subtelna energia Twojego życia, będzie spokojnie płynąć przez Twoje ciało wprowadzając Cię w stan całkowitego spokoju i odpoczynku.

W świecie witalności i energii

W czasie Marmy masuję Twoje ciało używając przy tym naturalnych ajurwedyjskich kosmetyków. Możesz skupić się wówczas na przyjemnym zapachu, który delikatnie pieści nozdrza. W pewnym momencie poczujesz niezwykły przypływ radosnego pobudzenia i zastrzyk energii. W drugiej części zabiegu oddasz się głębokiej relaksacji. To dla Twojego ciała i organizmu cenne minuty przywracania wewnętrznej równowagi i spokoju, a także zbierania sił.

Marma to życie, energia, radość. Daj się jej ponieść, pozbądź się stresu, doceń w swoim ciele harmonię i ciesz się zdrowiem przez długie lata.