Loading color scheme

Masaż Kati Vasti

Zabieg Kati Vasti

Zadaniem Kati Vasti jest ukojenie dolegliwości związanych z dolną częścią Twojego kręgosłupa. Jeśli długie godziny spędzasz siedząc przed komputerem albo dużo podróżujesz samochodem – najprawdopodobniej dokucza Ci ból. Nie lekceważ tego. Twoje ciało zasługuje na to, by się nim zaopiekować.

Uzdrawiające nagrzewanie

Podczas masażu Kati Vasti zadbam o to, by rozgrzać Twój kręgosłup ziołowym olejem. Penetruje on skórę i wpływa na głębokie partie mięśni. Poczujesz przyjemne ciepło, które w konsekwencji znacznie złagodzi Twoje dolegliwości. Wpłynie na sztywne i ściśnięte mięśnie. Uwolni Twój kręgosłup od napięcia i przyniesie Ci prawdziwą ulgę. Pozwól sobie na komfort podczas siedzenia, zapomnij o bólu i wyrzuć lekarstwa na takie dolegliwości.

Vata rytm jest wszystkim

Masaż Kati Vasti obniża poziom Vata. To określenie, które wywodzi się z historii masażu ajurwedyjskiego. Według ajurwedy jesteś cząstką zanurzoną w wielkim świecie i składasz się z pięciu żywiołów: ziemia, ogień, woda, powietrze i przestrzeń. Drzemią w Tobie trzy energie: vata, pitta i kapha. Vata to ruch, aktywność, ciągłe zmiany i dynamika. Obniżenie tego poziomu pozwala Ci osiągnąć stan spokoju, wyciszenia i rozluźnienia.

Wybierz Kati Vasti, jeśli masz problem z bólem pleców, rwą kulszową lub wypadaniem dysku. Pozwól mi zaopiekować się Twoim kręgosłupem i bez żalu rozstań się z bólem.

Pamiętaj, że zabieg Kati Vasti najskuteczniejszy jest wtedy, gdy jest powtórzony około 3-4 razy.